π¦π Glint Solar Led Street Light
π¦π Glint Solar Led Street Light β¨41,000
| MODEL | SE-SOLAR LED STREET LIGHT |
| POWER | 120W |
| BATTERY CAPACITY | 84AH |
| IP RATING | IP65 |
| WORKING TIME | 16 HOURS |
| LUMENS | 240-260Lm/W |
| BATTERY TYPE | LITHIUM |
| CCTK | 6000K |
| MODEL | SE-SOLAR LED STREET LIGHT |
| POWER | 120W |
| BATTERY CAPACITY | 84AH |
| IP RATING | IP65 |
| WORKING TIME | 16 HOURS |
| LUMENS | 240-260Lm/W |
| BATTERY TYPE | LITHIUM |
| CCTK | 6000K |
SE LEDS has been at the forefront of lighting technology in Pakistan for three decades, consistently delivering cutting-edge and innovative LED lighting solutions.
ADDRESS: Office No 701-727 7th floor Paradise Garment center, Near passport office Saddar Karachi.
PHONE: +92 309 597 9108
EMAIL: info@seldedworld.com.pk
Β© Copyright 2025 SELED. All Rights Reserved
Select at least 2 products
to compare